Preloader
Blog

GFI FaxMaker

GFI FaxMaker, manuel fakslamaya alternatif daha düşük maliyetli ve önemli ölçüde daha yüksek verimlilikte çalışan önde gelen bir faks sunucusudur.

GFI FaxMaker, fakslama işlemini otomatik, düşük maliyetli, verimli, ölçeklenebilir, sade ve güvenli hale getiren önde gelen bir faks sunucusudur.
GFI FaxMaker, kullanıcılarınızın e-posta, GFI FaxMaker web istemcisi ve diğer entegre uygulamalar üzerinden faks gönderip almalarını sağlar.

Altyapınıza ve işletme ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli bağlanabilirlik opsiyonları sayesinde GFI FaxMaker, yatırımınızın getirisini hızla elde etmeniz için mevcut süreçlerinize sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Zaman alan manuel süreçleri otomatik hale getirir
GFI FaxMaker fiziksel veya bulut tabanlı e-posta sunucunuza entegre olur ve kullanıcılarınızın kendi e-posta istemcilerini kullanarak faks ve SMS/ileti gönderip almalarına imkan sağlar.
Zamandan ve kaynaktan tasarruf etmenin yanında, gizli bilgi içeren faksların kaybolması veya yetkisiz kişilerce okunması riski azalır.

GFI FaxMaker aynı zamanda yüksek hacimli faksları ve faks yayınlarını destekleyecek şekilde diğer uygulamalarla entegre olabilmesi için pek çok özelliğe sahip APIler ile birlikte sunulur.
Resim
Resim
Kolay ileti yönetimi ve elektronik keşif amacıyla faks ve SMS iletilerini arşivler
Yöneticileriniz GFI FaxMaker arşiv görüntüleyicisini kullanarak arşivlenmiş fakslara hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirler.
Buna ek olarak, faks ve SMS iletilerinizin e-posta istemcisi veya e-posta arşivleme çözümlerinizden hızlı bir şekilde bulunup çıkarılabilmesi için bir optik karakter tanıma (OCR) modülü ile birlikte sunulur.

GFI Archiver™ gibi bir arşivleme çözümüyle entegre edilmesiyle, işletmeniz faks ve SMS iletilerini yedekleyebilecek, arayıp geri çağırabilecek ve bu sayede verimlilik artacak ve elektronik keşif veya dahili sorgulara verilen yanıtlar daha da hızlanacaktır.

HIPAA veya Veri Koruma Yasası gibi yönetmeliklere uygunluk konusunda destek sağlar
GFI FaxMaker, kurumunuza gizli bilgi içeren faksların güvenli ve denetlenebilir bir şekilde gönderilip alınması için uygun bir yol sunarak veri güvenliğini arttırır.
Otomatik gelen faks yönlendirme özelliği faksları doğrudan alıcının masaüstü bilgisayarına veya cihazına göndererek yanlış bir alıcı tarafından silinmesi veya okunması riskini ortadan kaldırır.

Faks Sunucusu Sanallaştırma
Müşterileriniz GFI FaxMaker'ı sanal bir ortamda kullanarak fakslamanın toplam maliyetini büyük ölçüde azaltır, işletme sürekliliğini sağlar, donanımlarını güçlendirebilir, BT yönetimi ihtiyaçlarını ve genel giderleri azaltır ve güç tüketimini minimize edebilirler.