Preloader
Blog

GFI OneGuard

​Kurumsal antivirüs içeren merkezi BT ağ yönetimi yazılımı

Antivirüs, yama yönetimi, kaynak yönetimi ve kurumsal raporlama araçları.
  • Tüm ağ cihazları için gerçek zamanlı antivirüs koruması
  • Yama yönetimi ile sistemlerinizin en güncel yazılımları çalıştırdığından emin olun
  • Varlık takibi ile hangi kaynağın nerede olduğunu takip edin

Resim
Kurumsal antivirüs

​Antivirüs en temel güvenlik hizmetidir ve bağlı cihazları malware’den korumak adına önemlidir. Kaspersky Lab’ın sunduğu lider AV motorunu kullanarak, GFI OneGuard en yeni tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Her cihaza kurulu araçlar kullanarak ve merkezi bir arayüz üzerinden yöneterek, taramaları, güncellemeleri ve virüs korumasının tüm özelliklerini kontrol edin.

Yama yönetimi

​Yazılım güncellemeleri; ilave özellikler eklemek, hataları düzeltmek ve kodu optimize etmek gibi özelliklerin yanında, BT için temel bir defans mekanizmasıdır. Fakat uygulaması zaman ve deneyim gerektiren büyük bir kaynak yükü oluştururlar. GFI OneGuard, yama durumunu takip etmek ve yamaları yüzlerce cihaza tek seferde yüklemek için tescilli GFI LanGuard teknolojisini kullanır. Yama yönetimini – basit bir merkezi kullanıcı arayüzü üzerinden – tamamen otomatikleştirerek ya da ihtiyaca göre manuel hale getirerek bu platform üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.
Resim

Resim
Varlık takibi

​Ağınıza tam olarak hangi cihazların bağlı olduğunu ve ağ yapılandırması amacıyla nerede bulunduğunu takip etmek büyük bir sorun haline gelebilir. GFI OneGuard bu işlemi, ağınıza bağlı windows cihazlarını tarayan cihaz keşif motorumuz sayesinde kolay bir hale getirir. Donanım, yazılım, yama seviyeleri ve daha fazlasını, uzaktan bağlı sistemler de dahil olmak üzere, takip eder ve raporlayabilir.

GFI OneGuard’ın sahip olduğu diğer özellikler

Raporlama
Yapılandırılabilir raporlar ile tam özellikli raporlama

Mesajlaşma
Sistemlerdeki hizmet kesilmelerinin ve sorunların iletişimi için anında mesajlaşma(IM)

Uzaktan Kapatma
Bir makineyi uzaktan kapatın ya da baştan başlatın.

​İleride eklenecek özellikler
GFI OneGuard devamlı geliştirildiği için yeni özellikler eklenecektir!