Preloader
Blog

GFI Software GFI Unlimited’ı Piyasaya Sundu ​Yazılım dinamiklerini sizler ve KOBİ müşterileriniz için değiştiriyoruz

GFI olarak şunu biliyoruz ki, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) teknoloji ihtiyaçları her geçen gün değişiyor. Gün geçtikçe büyüyen müşterileriniz için etkili bir şekilde iş yaparken diğer taraftan işletmeleri kazanmak ve muhafaza etmek giderek daha karmaşık bir hal alıyor. Bu değişim içerisinde, işletmeler yollarını bulabilmek için tasarlanmış yazılımlara giderek daha fazla ihtiyaç duyuyorlar ve bunu hem kısıtlı bütçelerle hem de kafa karıştıran bir rekabet ortamı içinde dikkatli bir şekilde yapmak zorundalar.

Bu gerçeği de göz önünde bulundurarak, size müşterilerinizin işletmesi için ihtiyaç duyduğu bütün “işletme yazılım”larına istedikleri zaman ve öngörülebilir, düşük maliyetlerle sınırsız olarak erişmelerini sağlayabileceğinizi söylesek? İşte bu kolaylığın adı GFI Unlimited.
Daha önce benzeri görülmemiş biçimde, GFI Unlimited sayesinde KOBİ sahipleri mevcut lisanslarını atıyorlar. GFI Unlimited sayesinde, müşterileriniz Netflix'e üye olur gibi tek bir üyelikle GFI'nin sunduğu ve gelecekte sunacağı tüm yazılımlara erişebilirler. Daha da önemlisi, KOBI yazılımı sağlayan çok sayıda sağlayıcının bulunduğu bu karmaşık piyasada yeri doldurulamaz bir müttefik olmanın etkili ve basit bir yolunu size sunuyor.

Neden GFI Unlimited?
KOBİ yazılımı dünyasının geçirdiği bu değişim ortamı içinde, müşterilere her geçen gün daha çok değer sağlayarak müşterileri muhafaza etme ihtiyacı her zamankinden daha yüksek. GFI Unlimited, müşteri ilişkilerinizi dönüştürmenizi sağlayabilecek yeni ve yenilikçi bir programdır. Bu program müşterilerinize ihtiyaç duydukları tüm yazılımlara giden yolu eksiksiz olarak sağlar ve sizi daha derin, daha uzun soluklu ilişkiler geliştirebilecek şekilde güçlendirir.
Daha da ilginç olan bir gerçekse, GFI Unlimited'ın gerçek gücü büyüme hızında yatıyor. Ürün kataloğumuz büyümeye devam ederken (herhangi bir yerdeki herhangi bir teknoloji sağlayıcısından daha hızlıyız), GFI Unlimited da büyüyor. Bu da müşterilerinize sunabileceğiniz yeni bir ölçeklenebilirlik ve esneklik imkanı sağlıyor.

GFI Unlimited nasıl çalışır?
GFI Unlimited sadeliğiyle oyunun kurallarını değiştiriyor ve kattığı değerle bir devrim yapıyor. Sizin için sunduğu kolaylıklardan biri de, müşterileriniz ile birlikte benzersiz bir işbirliği içinde çalışmaktır.

​Tek bir üyelikle bütün bir kataloğa erişim sağlayın - müşteriler GFI Unlimited üyeliklerini kullanıcı başına veya birim ürün başına lisanslarlar Bir şirketin 20 kullanıcısı mı var? Bu 20 üyelik anlamına gelir. Ama işin devrim niteliğindeki kısmı burada ortaya çıkıyor; şimdi müşteriler herhangi bir GFI Unlimited yazılımını aynı şekilde kullanabilirler. Tek bir üyelik hepsini kapsar.

Fiyatları aşağı çeken, esnek üyelik ücretleri - üyelik kullanıcı başına yıllık 24 dolardır (kullanıcı başına aylık sadece 2 dolar!) ve 12, 24 veya 36 aylık olarak alınabilir. Dahası, müşterileriniz daha uzun süreli bir üyelik satın almayı tercih ederlerse, kazançları daha da artıyor.

İşletmelerce kanıtlanmış, tam donanımlı yazılım - GFI Unlimited'a dahil edilen yazılım zaten bildiğiniz kusursuz yazılımın aynısı. Bütün özellikleriyle, güçlü bir KOBİ yazılımı - hemen bugün kullanıma hazır.
GFI Unlimited'da neler var?

​GFI Unlimited paketinde tam teşekküllü (ve her geçen gün büyüyen) ağ güvenliği ve iletişim çözümleri bulunuyor. Şu anki haliyle GFI Unlimited aşağıdakileri kapsar:
 • GFI OneGuard
 • GFI OneConnect
 • GFI LanGuard
 • GFI WebMonitor
 • GFI Archiver
 • GFI MailEssentials
 • GFI FaxMaker
 • GFI EndPointSecurity
 • GFI EventsManager
 • Kerio Connect
 • Kerio Control
 • Kerio Operator