Preloader
Blog

​GFI WebMonitor

​Web aktivitenizi kontrol altına alın ve web tabanlı tehditlere karşı korunun!

İnternet kullanımınız işletme politikalarınıza uyuyor mu?
  • İyileştirilmiş verimlilik için web aktivitenizi takip ve kontrol edin
  • Masrafları azaltmak için bant genişliği ve internet kullanımını yönetin
  • Uptime için indirmeleri ve web dolaşımını güvenli hale getirin

Resim
Web aktivitesini takip ve kontrol edin

​Kontrol edilmeyen web aktivitesi verimliliği etkiler, malware istilasının önünü açar, masrafları ve yasal yükümlülükleri arttırır ve işletmenizin imajını zedeleyebilir. GFI WebMonitor, uygulama tabanlı trafik filtrelemesi ve web sitesi sınıflandırma özelliğini bir araya getirerek benzersiz web filtreleme kabiliyeti sunar. Bu özellikler birlikte; kullanıcıların çevrimiçi hareketleri ve uygulama kullanımı üzerinde kesin kontrolü mümkün kılar.

Bant genişliği ve internet kullanımını yönetin

​YouTube gibi web sitelerini gezmek ve Facebook gibi sosyal medya sitelerinde zaman geçirmek büyük miktarda bant genişliği gerektirir. GFI WebMonitor’ün bant genişliği kontrol kabiliyetleri, yöneticilerin bant genişliğinin ne şekilde kullanıldığını yönetmelerini mümkün kılarak, masrafları azaltmalarına yardımcı olur. Sezgisel kontrol panelleri, bant genişliğinin ne kadarının üretken aktivitelere ya da verimsiz web dolaşımına harcandığını açık ve detaylı bir şekilde ortaya koyar. Bu verilere dayanarak bant genişliğinin ne şekilde kullanılacağının tam kontrolü elinizde olur.
Resim

Resim
Güvenli indirmeler ve web dolaşımı

Ağlarını web tabanlı tehditlere karşı korumak BT ve güvenlik yöneticilerinin karşılaştığı önemli sorunlardan biridir. Çevrimiçi aktivitenin tehlikelerini görmezden gelmek malware istilalarına ya da veri açıklarına sebep olabilir. Sonuç olarak organizasyonlar, büyük masraflar, düşük verimlilik, aksamalar, işletme adına önemli verilerin açığa çıkması ve hasarın giderilmesi için BT masraflarıyla karşı karşıya kalırlar. Engelleyebiliyorsanız işletmenizin itibarının zedelenmesine izin vermeyin. GFI WebMonitor malware içermediklerinden emin olmanız için indirmeleri iki adet antivirüs motoruyla gerçek zamanlı olarak tarar.

​GFI WebMonitor’ün sahip olduğu diğer özellikler:

Yatırımlarınızı anında geri kazanın

​İyileştirilmiş verimliliğin, enfekte cihazları temizlemek için gerekli yönetici zamanının azaldığının, ve bant genişliğinin daha iyi kullanıldığının anında farkına varın.
Sosyal medyayı yönetin

​Facebook, YouTube ve Twitter, internetteki bir çok popüler sosyal medya sitelerinden bir kaçıdır. Fakat çalışanlarınızın zaman harcaması gereken siteler bu siteler midir?
Seyahattaki çalışanlarınızı koruyun

​GFI WebMonitor aracı, kullanıcılar işletme laptopları ile seyahat ederken de filtre kuralları uygular.
En geniş web sitesi kapsamı

​Web sınıflandırma veritabanımız, yüksek ya da düşük trafiğe maruz kalan tüm web sitelerini eşit risk seviyesinde tanımlar.