Preloader
Blog

Kerio Connect

Kurumsal-Sınıf E-Posta, Takvim, İletişim, Görevler, Mesajlaşma ve Dahası

Ödüllü, düşük maliyetli Microsoft Exchange’in bir alternatifi olan Kerio Connect küçük ve orta boyutlu işletmelerin ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda sağlam bir özellik dizesine sahiptir. İşletme kullanıcıları favori e-posta istemcisi ve kolay web posta erişimi desteğinden faydalanabilmektedir. Kerio Connect oldukça stabildir; böylece beklenmeyen aksama sürelerinden ve düzeltmelerden çok işletmenize odaklanabilirsiniz. Daha düşük lisans, hizmet ve donanım giderleri ile Kerio Connect diğer tekliflerin üzerinde gözle görülebilir bir ticari değere sahiptir.

Daha İyi Bir Alternatif

Kurumsal-sınıf e-posta, takvim, kişiler ve Microsoft Exchange'in yükü ve karmaşıklığı yok. Bu büyük bir tasarruf anlamına gelir.
Her Zaman Bağlı

Kerio Connect istemcisi ile herhangi bir web tarayıcı veya herhangi bir mobil cihazdan bağlanın. Kerio Connect Instant Messaging ile iletişim kurun.
Gelişmiş E-posta Koruması

Dahili güvenlik, yedekleme ve arşivleme araçları, spam, virüs, kötü niyetli saldırılara ve veri kaybına karşı koruma.
Esnek Dağıtım ve Yönetim

En esnek sunucu tarafında dağıtım seçenekleri ve istemci desteği. Windows, Mac, Linux, sanal, bulut. Siz seçin.

BYOD Artık Kolay


Yüzleşme vakti. İşletme kullanıcıları işyerlerine kendi cihazlarını getiriyorlar ve bu değişmeyecek bir gerçektir. Kerio Connect BYOD’u kolay hale getirmektedir. iPhone’lardan Android telefonlara ve tabletlere kadar pazardaki bütün mobil cihazları destekliyoruz. Ve Kerio Connect’in kullanımı son kullanıcıların BT ile iletişime geçmeden kendi cihazlarını yapılandırmasını sağlayacak kadar kolaydır.

Picture

Esnek, Çapraz Platform İstemci Desteği

İşletme kullanıcıları posta sunucularını önemsemezler. Yalnızca e-postalarının çalışması ve güvenli olması ve tercih ettikleri e-posta istemcilerini kullanabilmeleri onlar için yeterlidir. Kerio Connect kullanıcıların istediği ve beklediği esnekliği sağlar: Outlook (Windows & Mac), Posta, Takvim, İletişim ve Hatırlatmalar için OS X Uygulamaları veya web postası için bütün özelliklere sahip Kerio Connect istemcisi.

Picture

Güvenli ve Korunan E-Posta

Kerio Connect’e güçlü bir güvenlik unsuru verdik. Korsanlığa ve kötü niyetli saldırılara karşı SSL şifreleme, S/MIME, anti-spam ve antivirüs araçları ve daha fazlası ile koruma altındasınız. Kerio Connect her tür felakete karşın hızlı ve kolay düzeltme sağlamak için ince geri alma opsiyonları ile otomatik yedeklemeye sahiptir. Sunucu çaplı arşivleme veri kaybını engeller ve organizasyonların e-posta saklamaya dair yasal gereksinimlere uymasına yardımcı olur.

Picture

Eşsiz Basitlik

Yanlış Anlaşılmasın. Microsoft Exchange ve Small Business Server (SBS) büyük miktarda BT kaynağı tüketmektedir. Ve Microsoft’un SBS’den sunuculu bir çözüm sunmaya geçmesi ile saha üzerinde e-posta için gerçek bir alternatife ihtiyaç duyacaksınız. Kerio Connect birden fazla yapılandırma için mevcuttur; buna saha üzerindeki sunucu konuşlandırmaları ve SaaS/bulut e-posta sunucu opsiyonları da dahildir.

Kerio Connect, Microsoft Exchange’in karmaşıklığına ve masraflarına sahip olmadan özelliklerini ve işlevselliğini sunmaktadır. Yönetim kolaydır. Kerio Connect’in temiz ve basit web yönetici arayüzü ile sisteminizi bir tablet cihazdan bile yapılandırabilirsiniz. Pazardaki en iyi ve en esnek mesaj gönderme ve işbirliği sunucusu ile gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Picture

Esnek Konuşlandırma

Kerio Connect bulut, saha veya sanal gibi her BT ortamında rahat bir şekilde çalışmaktadır. Mac, Linux ve Windows server’ın ve masaüstü işletim sistemlerinin mevcut ve eski sürümlerini desteklemektedir.

Kerio Connect masaüstünde veya sahada harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için mevcut BT işlemlerine kolayca entregre olur. Ücretsiz geçiş araçları ise Exchange, IMAP veya diğer ortamlardan geçişi kolaylaştırmaktadır.

Bir Mail Sunucusundan daha fazlası. Exchange alternatifi.

Kerio Connect, bilişim teknolojilerine basit bir yaklaşımı tercih eden işletme ve kurumlar için Microsoft Exchange alternatifi, ödüllü bir yazılımdır. Kerio Connect e-posta sunucusu düşük maliyet ve BT yükü ile işletmelere business class e-posta, grup sohbet özelliği içeren hızlı mesajlaşma, yetkilendirme, paylaşılan takvimler, ve kişi yönetimi sağlar.

Entegre antivirüs, güçlü anti-spam, yerleşik arşivleme, otomatik yedekleme ve kullanımı kolay web arayüzü ile Kerio Connect, işletmelere güvenli e-posta ve mesajlaşma için ihtiyaçları olan herşeyi düşük maliyetli bir pakette sunar.

Windows, Linux, Mac OS X, Wmware için yayılma seçenekleri ve paylaşılan ve özel bulut barındırma seçenekleri, Kerio Connect’in sanal olarak her müşteri ortamına uymasına olanak tanır.

"Neden Kerio Connect ?" sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz.